• Bükkábrány
Álláslehetőség PDF Nyomtatás
Napsugár Napközi Otthonos Óvoda
Írta: Galambos Lajosné
2023. augusztus 09. szerda, 06:02
KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 31436
Intézményi iktatószám: 53/2023.
ÁLLÁSPÁLYÁZAT

BÜKKÁBRÁNYI NAPSUGÁR ÓVODA BÖLCSŐDE ÉS KONYHA pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
óvodapedagógus
munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): óvodapedagógus
Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberi erőforrási/oktatási, képzési
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Bükkábrány
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Próbaidő időtartama 3 hónap.

A pályázat benyújtásának módja:

- személyesen: Bükkábrányi Napsugár Óvoda Bölcsőde és Konyha 3422 Bükkábrány, Béke út 28. sz.
- postai úton: Bükkábrányi Napsugár Óvoda Bölcsőde és Konyha 3422 Bükkábrány, Béke út 28. sz.
Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
Óvodapedagógusok képzése, óvodapedagógus

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
- fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08.18. 23:59
A pályázat elbírálásának módja: Személyes interjú után, e-mailben értesítjük a pályázókat
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.25. 23:59
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.ovoda.bukkabrany.hu, www.bukkabrany.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.09.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.08.04.
A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com